Witamy na naszej stronie PDF Drukuj Email

Biuro Finansów i Rachunkowości KONTO oferuje kompleksową obsługę księgową podmiotów gospodarczych wszelkiej formy działalności. KONTO posiada uprawnienia do usługowego prowadzenia wszelkich ewidencji księgowych.

Nie dajemy się wyprzedzić zmieniającym się przepisom. Cały czas śledzimy ich zmiany prenumerując prasę fachową. Zgodnie z obowiązującymi przepisami jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzonymi usługami finansowo-księgowymi. Biuro ponosi pełną odpowiedzialność za prawidłowość prowadzonych ksiąg i rozliczeń klientów przed US i ZUS.

Nasz personel to osoby wysoko wykwalifikowane, posiadające niezbędne doświadczenie praktyczne. Księgowość w naszym biurze prowadzona jest z użyciem najnowocześniejszego oprogramowania specjalistycznego zgodnie z normami prawa oraz celem zapewnienia fachowej, rzeczowej i rzetelnej obsługi klienta.

Jesteśmy cały czas do Twojej dyspozycji. Możesz się z nami skontaktować telefonicznie, za pomocą poczty elektronicznej lub osobiście. Cały czas się rozwijamy. Wkrótce planujemy wdrożenie systemu, który pozwoli załatwić więcej spraw przez internet. Jesteśmy, aby doradzić, pomóc, zdjąć z barków ciężar trudności księgowo-finansowych. Jeżeli z powodu księgowości w Twojej firmie boli Cię głowa, zleć to nam. Jesteśmy profesjonalistami, na których Cię stać!